Menu
Moje konto
Szukaj
Koszyk
0

Farba magnetyczna – jak stosować?

Farba magnetyczna – Innowacyjnie i prosto!

MagnetPaint to najlepsza innowacja dla każdego wnętrza. Zaskocz się wieloma możliwościami farby MagnetPaint.

Od planu zajęć, tablicy ogłoszeń lub gry planszowej. Nie ma potrzeby używania pinezek i taśmy klejącej! Użytkowanie farby MagnetPaint jest nieograniczone!

Nie masz dostępnej ściany? Dlaczego więc nie użyć szafek lub drzwi! Z MagnetPaint istnieje tak wiele możliwości. Stwórz niepowtarzalny efekt dekoracyjny.

Farba z siłą przyciągania!

Odkryj nieograniczone możliwości MagnetPaint w domu, pracy, sklepach lub w szkole.

Wykorzystaj powierzchnie, których obecnie nie używasz w zupełnie nowy sposób; dzięki MagnetPaint każdy może być kreatywny!

Wokół domu

Od stylowej ściany do zabawy po poręczną tablicę do planowania dla całej rodziny: używaj MagnetPaint w całym domu do plakatów i list zakupów.

Zawieś bilety do teatru, rysunki i zdjęcia.

Przyczepiaj zdjęcia na ścianie za pomocą magnetycznych przedmiotów, takich jak drzewa, bajki, zamki lub zwierzęta.

Wszystko jest dozwolone! Takie rozwiązanie to gwarancja dobrej zabawy.

Dla szkół

Brawo! Teraz jest bezpiecznie. Pinezki i taśma klejąca mogą zostać ostatecznie usunięte.

Wszystkie te zadania, rysunki, obrazy, szkice oraz piktogramy i harmonogramy można teraz zawiesić bezpośrednio na ścianie za pomocą magnesów.

Jak wygodnie! Można wykorzystać każdy kawałek ściany.

To wspaniale, bo co może być bardziej zabawnego niż ściana z naszymi rysunkami, pracami ręcznymi.

Co na wierzch?

Na farbę magnetyczną możesz zastosować dowolne wykończenie: Farbę Tablicowa, lub Farbę Suchościeralną, lub Farbę Projekcyjną , lub farbą dekoracyjną czy po prostu zamalować farbą ścienną.

Wskazówka:

Magnesy neodymowe od MagPaint oferują jeszcze większą siłę trzymania. Możesz również użyć neodymowego arkusza magnetycznego.

Zastosowanie:

  1. Dokładnie wymieszaj farbę magnetyczną. Nakładaj w temperaturze pokojowej. Nałóż farbę za pomocą wałka z krótkim włosiem. Gładsza powierzchnia poprawi efekt magnetyczny.
  2. Nałożyć dwie lub trzy warstwy (0,5 litra farby na m2). Pozostaw farbę magnetyczną do wyschnięcia przez co najmniej cztery godziny przed nałożeniem kolejnej warstwy. Farba magnetyczna musi wyschnąć przez 24 godziny. Następnie można pokryć farbe magnetyczną farbą tablicową BlackboardPaint lub w dowolnym kolorze innym rodzajem farby, jak również nakleić gładką tapetę.

Zalecamy farbę magnetyczną pokryć dowolną farbą dla wykończenia.

Udostępnij
Zobacz więcej...
Zobacz wszystkie wpisy