Menu
Moje konto
Szukaj
Koszyk
0

Gzymsy, Listwy oświetleniowe LED, Halogenowe, Sufitowe led

W nowoczesnych wnętrzach oświetlenie led to już standard.

Listwy oświetleniowe led stały się podstawowym źródłem światła led w każdym pomieszczeniu rozświetlając je w efektowny sposób. Nie ma się co dziwić skoro efektowne oświetlenie ledowe pozwala na regulowany kolor światła i jest zarazem energooszczędnym źródłem światła led. Stąd tak duże zainteresowanie taśmami led i ich szerokie zastosowanie podczas wykończenie wnętrza.

Źródłem światła led mogą być listwy oświetleniowe led montowane niemal w dowolnym punkcie w naszym domu. Dostępne warianty:

Gzymsy oświetleniowe led (listwy sufitowe led):

Listwy oświetleniowe przypodłogowe:

Listwy oświetleniowe ścienne jako doświetlenie wnętrza:

Listwy led zasłony karniszowe mogące pełnić również funkcję listew oświetleniowych ściany dekoracyjnej:

Listwy oświetleniowe ledwie naszym sklepie internetowym są wykonane z materiał Poliuretan Duropolymer® Polistyren HD ProFoam Purotouch® PolyForce® i zapodkładowane farbą ułatwiającą jej pomalowanie oraz jednocześnie blokującą możliwość przebijania światła led.

Listwy ledowe są w różnych kształtach i rozmiarach a te cieszące się największą popularnością to proste listwy led pełniące jednocześnie funkcje maskownicy karnisza o wysokości 10, 12, 15cm oraz duża powyżej 15 cm czyli 18cm i każda z nich o długości 240cm

Dostępne warianty listwy oświetleniowe ścienne dają możliwość doświetlenia części poniżej lub powyżej montowanej listwy.

Listwy przypodłogowe led doskonale sprawdzą się w stylu nowoczesnym ale również i klasycznym

Warianty listwy oświetleniowe gzymsowe dają możliwość przyklejenia na nie listwy przysufitowe w celu kontynuacji listew przyklejonych bezpośrednio do ściany i sufitu i płynnemu przejściu np na zasłonę karnisza

Listwa ledowa jest sprzedawana jako pojedynczy produkt i należy dokupić taśmy led o pożądanej barwie i mocy. Należy jednak uwzględnić ilość takich taśm led w domu pomimo, iż charakteryzują się niskim poborem energii elektrycznej to ich montaż w znaczącej ilości może mieć wpływ na wysokość naszych rachunków za energię elektryczną.

Warto podkreślić, że montaż listew oświetleniowych jest niezmiernie prosty i zazwyczaj wystarczy mocny klej montażowy aby przykleić naszą listwę. Taśmę led montujemy dzięki taśmie samoprzylepnej, która jest dostarczona wraz z taśmami led. Wystarczy ściągnąć papier ochronny.

Listwy oświetleniowe led to doskonały sposób na nowoczesne źródło światła o dowolnym natężeniu dla wykorzystanie w każdej sytuacji oraz w dowolnym typie pomieszczenia.

Udostępnij
Zobacz więcej...
Zobacz wszystkie wpisy